wtorek, 2 września 2008

NARUTO

Wreszcie :)
Szukałem od dawna jakiegoś AMV aby umieścić trochę informacji o tej niesamowitej serii.
Co tu dużo mówić - ma w sobie to wszystko, czego potrzeba aby na chwilę oderwać się od szarości dnia powszedniego.
Zacząłem to oglądać za drugim podejściem, jakoś się zraziłem pierwszym odcinkiem. Jednak jak przystało na człowieka, który nie jest zamknięty :) dałem serii kolejną szansę za sprawą pozytywnych opinii innych. To było chyba gdzieś w czasie +40 odcinka. Teraz jesteśmy już po całej pierwszej serii 220 odcinków, obecnie leci Shippuden - już 73 :P Uff dużo tego dodając bardzo ciekawą mangę, która też dostarcza niesamowitej rozrywki - aktualnie 414 zeszyt. Więcej o serii na wikipedi.
Tak jak tam napisano wersja japońska rządzi :). Anime nabite jest fillerami, zrealizowanymi jednak bardzo sprawnie, więc spokojna głowa o dobrą zabawę. polecam także sięgnięcie po mangę, tam leży same mięsko :)
Warto - naprawdę zanurzyć się w tą serię - jazda bez trzymanki :P a na teaser proszę oglądnąć te już wspomniane AMV

3 komentarze:

Biter pisze...

Aż sie może skusze bo AMV zachęcający. Też swego czasu obejrzałem jeden odcinek losowy i się zraziłem nieco, a może nawet wynudziłem... ;)

Luka Wars pisze...

Co do AMV wcale taki piękny i ładny nie jest^^ Anime takie sobie, pierwsza seria lepsza od shippuudena ale i tak moim zdaniem mało ambitna rozrywka dla nastolatków. Mimo wszystko polecam, dzięki Naruto wciągnąłem się w oglądanie anime. Zapraszam na swój blog^^

fishaa pisze...

tam dyskusje na temat wyższości - na każde anime można posmarkać w jakikolwiek sposób - ambicje niektórzy mają różne, z wiekiem dochodzi się do tego :). Widziałem już setki rzeczy lepiej narysowanych, może nawet z lepszym scenariuszem, ale takiego dziadostwa, które tak by mnie trzymało :). Jedynej serii, której nie mogłem zdzierżyć to była chyba princess of tennis :). ambitny
1. «mający poczucie godności własnej»
2. «mający wysokie aspiracje»
3. «wymagający wielkiego wysiłku i dużych zdolności»
4. «wartościowy pod względem artystycznym»
Cokolwiek :) czasami warto spuścić z wentyla ...